ابداع سازه جی

نصب وساخت اسکلت فلزی|سازنده اسکلت پیچ ومهره اصفهان

دبی پر ترددترین شهر کشورعمارات متحده عربی، باانواع مکان های دیدنی و شهری بسیار پیشرفته و لوکس برای تمام گردشگران بوده و جذابیتهای زیادی را در بر دارد. شهرت مدرن بودن دبی زبان زد خاص و عام است و مسلما همچینشهری رستوران های لوکس با انواع غذاهای عربی و بین المللی خوش طعم و لذیذ با بهترینکیفیت را دارد. بعد از اینکه برای سفرتان بلیط هواپیما دبی را تهیه کرده اید، همراهبا الفبای سفر چند رستوران برتر دبی را معرفی می کنیم تا غذاهای خوشمزه را در طول سفرتانامتحان کنید.

 

1-     رستوران ژاپنی زوما دبی Zuma

طعم فوق العاده یک غذای ژاپنی لوکس و گران قیمترا در رستوران زوما دبی در سفرتان با تور دبی امتحان کنید. رستورانی با غذاهایی باکیفیت بالا که از محبوبیت زیادی برخوردا است. طراحی داخلی عالی به سبک ژاپنی و فضایشیک و دلپذیر در این رستوران به چشم می خورد. رستوران زوما از 2 طبقه تشکیل شده و انواعغذاهای ژاپنی و نوشیدنیهای گوناگون را به مهمانان خود ارائه می دهد. از جمله غذاهایخوش مزه این رستوران استیک با سس قارچ،ساشیمی،سوشی، انواع غذاهای گریل شده و ماهی هایکبابی miso marinated black cod که با لیمو سرو می شوند و طعم متفاوتی دارند را می توان نام برد.


رستوران ژاپنی زوما 


2-     رستوران فرانسوی  La Petite Maison

این رستوران نیز جز 100 رستوران برتر در دبی استکه پیشنهاد می کنیم در سفر با تور دبی تابستان 97 حتما غذاهای بی نظیر این رستورانفرانسوی را امتحان کنید. بیشتر غذاهای این رستوران غذاهای فرانسوی سنتی مدیترانه ایاست، از ویژگی های خوب و بارز این رستوان حفظ عطر و طعم این غذاهای سنتی است. منویغذاهای این رستوران مدام در حال تغییر است و از غذاهای خوشمزه رستوران La Petite Maison دبی می توان به ماهیهای که با پودر مخصوص طبخ می شوند loup de mer in croute desel,، غذاهای دریایی که با کنگرفرنگی و گوجه فرنگی سرو می شوند و انواع گوشت های کبابی و گریل اشاره کرد.

 


3-     رستوران Ossiano دبی

ورود به رستوارن Ossianoقطعا بر خلاف تجربه رستورانهای دیگر در دبی و یادر سراسر جهان است. این رستوران زیرزمینی توسط آکواریوم بزرگی احاطه شده است، انگارکه در اعماق اقیانوس به صرف غذا مشغول هستید! منوی این رستوران شامل غذاهای دریاییاست. حدود 65000 آبزی در آکواریم  رستوارن Ossiano زندگی می کنند که تماشای آنها در موقع خوردنیک غذای خوش طعم تجربه تکرار ناپذیری است. غذاهای دریایی این رستوان به زیباترین شکلممکن تزئین شده و طعم فوق العاده غذاها به همراه سرو خلاقانه آن، به منحصر به فرد بودناین رستوران می افزاید.

 


4-     رستوران هندی آرمانی  آمال دبی Armani/Amal

بهترین غذاهای هندی را در رستوران آرمانی دبی کهدر برج خلیفه قرار دارد را می توانید امتحان کنید. رستوران آرمانی بخشی از هتل آرمانیاست که دارای فضای بسیار شیک و مدرن و غذاهای کم نظیر و با کیفیت است.

طراحی داخلی مینیمالیستی رستوران با طراحی مدرنهتل مطابقت دارد و قرار گرفتن در این فضا به همراه خوردن یک غذای تند هندی  یک تجربه متفاوت برای شما است. منوی این رستورانبسیار متنوع است وعلاوه بر دارا بودن غذاهای مختلف هندی، انواع غذاهای کشور های مختلفدر آن به چشم می خورد.

 


5-     رستوران چینی ژنگ-هی-ایز دبی  Zheng He’s

رفتن به رستوران های دبی که بسیار متنوع هستند وجزو جاذبه های گردشگری دبی محسوب میشوند و امتحان کردن یک غذای خوش طعم چینی یک تجربهعالی است. بهترین غذاهای چینی کلاسیک با تنوع فراوان در این رستوران سرو می شود. اینرستوران با تلفیق فرهنگ غرب و شرق و تمرکز بر ارائه غذاهای چینی، ترکیبات شگفت انگیزو خوشمزه ای در طبخ و طعم غذا ایجاد می کند. دکور رستوران ژنگ هی از، ساده بوده ولینشانه های از فرهنگ چینی در آن به چشم می خورد.

با استفاده از طعم دهندهای مخصوص مانند سس بالزامیکشیرین و زده تخم مرغ، غذاهای چینی بسیار خوش طعمی توسط این رستوران سرو می شوند.پیوندها
  • در این بلوک محتوایی وجود ندارد.
جدیدترین مطالب

پربازدیدترین مطالب